Marek Mliczewski

Kontakt email, www
Ul. Dolna 4/50 zobacz inne firmy z Dolna
00-774 Marcelin , woj. Mazowieckie

Nasza oferta jest niezwykle duża. Zajmujemy się pomocą w zakresie szeroko pojętej księgowości i rachunkowości firm. Obsługujemy zarówno małe jak i duże podmioty. Obsługujemy również w języku angielskim zagraniczne firmy. Oferujemy pomoc w zakładaniu i rejestracji nowych firm! Ale również obsługujemy już te istniejące i również je wspieramy w dalszych działaniach, pomagając im w ich utrzymaniu i zwiększaniu rentowności. 

Jeśli temat podatków to dla Ciebie przysłowiowa czarna magia, to dobrze trafiłeś. Pomożemy rozwiać Ci wszystkie problemy, wątpliwości. Wystarczy zapoznać się z ofertą biura rachunkowego.

Oferujemy również doradztwo biznesowe, dzięki któremu dowiesz się jak uzyskać pomoc w uzyskaniu odszkodowania, będziesz wiedział jak sporządzać analizy, otrzymasz wsparcie informatyczne oraz wiele, wiele innych.

Zapraszamy do współpracy! 

Ubezpieczenia

Doradztwo Finansowe

Specjalizacje:

  • Ubezpieczenia
  • Doradztwo Finansowe

O nas

Nasze biuro świadczy usługi dla małych i dużych podmiotówgospodarczych oraz dla osób indywidualnych. Swoją ofertę kierujemydo firm, które potrzebują fachowej i kompleksowej obsługi wzakresie rachunkowości, podatków oraz spraw kadrowo płacowych.Oferujemy rozliczenia podatkowe i prowadzenie księgowości wzależności od formy prawnej i sposobu rozliczania się firmy z US: