Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska

Kontakt email, www
Ul. Chopina Fryderyka 64 zobacz inne firmy z Chopina Fryderyka
73-200 Warszawa , woj. Zachodniopomorskie

Doradztwo Finansowe

Specjalizacje:

  • Doradztwo Finansowe

O nas

  • Grupa Marciniuk i Wspólnicy ('MiW') jest podmiotem działającym na rynku usług konsultingowo-doradczych od 1997 r. W skład grupy wchodzą:
  • Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Doradztwa Podatkowego, która zajmuje się przede wszystkim bieżącą obsługą Klientów w zakresie prawa podatkowego,
  • Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska (www.marciniuk-audyt.com), przeprowadzająca badania sprawozdań finansowych Klientów.
  • MiW zatrudnia oraz współpracuje z licencjonowanymi doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, biegłymi rewidentami oraz konsultantami finansowymi. Zespół MiW w ciągu ostatnich lat wypracował sobie reputację wszechstronnego, profesjonalnego i godnego zaufania doradcy, przez co jest postrzegany jako solidny partner dla podmiotów korzystających z jego usług.
  • MiW oferuje szeroką gamę usług z zakresu doradztwa podatkowo-prawnego oraz związanego z tym doradztwa księgowego, finansowego, a także inwestycyjnego i restrukturyzacyjnego. Dzięki wieloletniej obecności na rynku doradztwa w Polsce, owocnej obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych prowadzących, jak również pragnących rozpocząć, działalność na terytorium Polski oraz dzięki konstruktywnej współpracy z organami administracji państwowej, grupa MiW osiągnęła uznaną pozycję jako jedna z czołowych i godnych polecenia firm doradczych w Polsce.