Krajowe Biuro Doradztwa Prawnego i Windykacji Notio

Kontakt email, www
Promienista 21
,
  • W przeciwieństwie do dużej liczby konkurencyjnych firm windykacyjnych, działamy w sposób odpowiedzialny. Rozumiemy, że nie każda zwłoka z płatnością wynika ze złej woli dłużnika. Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo często zadłużona firma potrafi odzyskać płynność finansową i stać się ponownie idealnym kontrahentem naszego klienta, składającym poważne zamówienia. Zanim podejmiemy oficjalne działania windykacyjne, staramy się dyskretnie ustalić faktyczną kondycję finansową dłużnika.  Otwarte i oficjalne działania windykacyjne podejmujemy dopiero po stwierdzeniu, że kondycja dłużnika nie pozwala na dalszą zwłokę oraz istnieje obawa pojawienia się kolejnych wierzycieli, zwłaszcza ZUS oraz Urzędu Skarbowego lub pracowników dłużnika. Podjęcie działań windykacyjnych w odpowiednim momencie, może być gwarantem odzyskania wierzytelności.

Doradztwo Finansowe

Specjalizacje:

  • Doradztwo Finansowe

O nas

  • Działalność Krajowego Biura Doradztwa Prawnego i Windykacji NOTIO opiera się na naszej wieloletniej działalności w branży odzyskiwania długów oraz pomocy prawnej, również skierowanej do osób zadłużonych. Nasi doradcy z przyjemnością umówią się z Państwem na spotkanie w naszym biurze oraz udzielą wyczerpującej i przede wszystkim skutecznej porady prawnej. 
  • Zajmujemy się nie tylko odzyskiwaniem zaległości płatniczych, ale również obsługujemy osoby i firmy, które wpadły w tarapaty finansowe, prowadząc negocjacje z wierzycielami i komornikami.