Centrum Usług Finansowych Sp. z o.o.

Kontakt email, www
Kościuszki 52/45 zobacz inne firmy z Kościuszki , Kielce
,

Ubezpieczenia

Doradztwo Finansowe

Specjalizacje:

  • Ubezpieczenia
  • Doradztwo Finansowe

O nas

  • Jesteśmy Spółką, która od października 1999 roku funkcjonując na rynku usług finansowych  zajmuje się usługami w zakresie bezpośredniej windykacji wierzytelności wynikających zarówno z kredytów komercyjnych, konsumenckich i hipotecznych, powierzonych nam przez kontrahentów - banki w ramach umowy o współpracy oraz wierzytelności wynikających z innych rozliczeń  pomiędzy podmiotami gospodarczymi. Od ponad dwóch lat zajmujemy się również windykacją bezpośrednią czynszów mieszkaniowych w ramach współpracy z jednostkami zarządzającymi zasobami mieszkaniowymi oraz Spółdzielniami Mieszkaniowymi.
  • Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie wzbogaciło nas o wiedzę i doświadczenie oraz sprawdzone procedury pozwalające na sprostanie nawet największym i najtrudniejszym sprawom realizowanym przez naszą firmę w zakresie windykacji.
  • Naszymi kontrahentami są głównie przedsiębiorstwa z sektora finansowego m.in. banki i firmy leasingowe oraz przedsiębiorstwa zajmujące się zarządzaniem zasobami mieszkaniowymi oraz lokalami użytkowymi w tym Spółdzielnie Mieszkaniowe, jak również inne podmioty gospodarcze mające trudności z wyegzekwowaniem należnych im płatności wynikających z prowadzonej działalności gospodarczej.