Adrianna Latała

Kontakt email, www
całe miasto
20-411 Lublin , woj. Lubelskie
  • tel: 505623069
  • fax: NULL

Zapraszam do uzupełnienia ankiety:

http://www.interankiety.pl/interankieta/b7cd6178fb5505bb0c30ad99bb323423

Dziękuję.

 

Ubezpieczenia

Inwestycje

Emerytury

Oszczędności

Doradztwo Finansowe

Specjalizacje:

  • Ubezpieczenia
  • Inwestycje
  • Emerytury
  • Oszczędności
  • Doradztwo Finansowe

O nas

W mojej pracy pomagam Klientom w wyborze najlepszych z ich punktu widzenia rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo finansowe w następujących kwestiach:

- Rozwiązania dla osób posiadających gospodarstwa rolne/ działalność gospodarczą

- Dzieci

Klientom, chcącym mieć realny wpływ na wykształcenie, a tym samym przyszły zawód swoich dzieci /wnuków/ proponuję rozwiązania, zapewniające finansowe podstawy podjętych przez nich decyzji.

- Prywatna emerytura

Z uwagi na zmiany jakie ostatnio zaszły w naszym systemie emerytalnym, zarówno te negatywne (01.05.2011 rok) jak i te pozytywne (01.01.2012 rok) każdemu z moich klientów proponuję rozwiązanie pozwalające zbudować prywatną emeryturę.W niektórych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z ulgi podatkowej.

- Zdrowie

Z uwagi na kondycję naszej służby zdrowia, każdemu z moich Klientów proponuję rozwiązania, dzięki którym w trudnych dla nich sytuacjach życiowych /takich jak: poważne zachorowanie, operacje medyczne, uszczerbki na zdrowiu, pobyt w szpitalu/ będą mogli uzyskać odszkodowania finansowe oraz korzystać z dobrodziejstwa prywatnej służby zdrowia.

- Polisa

W mojej pracy dbam również o to, aby polisy ubezpieczeniowe moich Klientów, były tak nowoczesne, jak i dostosowane do ich potrzeb, a zarazem dostępne finansowo.

- Ochrona kredytu

Klientom posiadającym wieloletnie zobowiązania finansowe /np.: kredyt/ proponuję rozwiązania, dzięki którym, szczególnie dla rodziny w trudnej sytuacji życiowej jego najbliżsi będą mogli spłacić zaciągnięte zobowiązania.

Adrianna Latała

tel. 505 623 069