łódź-polesie

 • Firma AGRA

  Firma AGRA powstała w roku 2002 po to, aby świadczyć usługi firmom i instytucjom w zakresie doradztwa inwestycyjnego i energetycznego. Jesteśmy w stanie poprowadzić projekt inwestycyjny poczynając od sporządzenia koncepcji, poprzez wykonanie audytu, sporządzenie projektów budowlanych i wykonawczych, przygotowanie wniosków na dofinansowanie zadania i nadzór inwestorski nad realizacją.
  Łódź ul. 1-go Maja 87 Koziny
 • TAISEIKO Wiesiołowski Szkudlarek Spółka Jawna

  Dobrerozwiązania dlaTwojego biznesu! Jedynym ograniczeniem człowieka jestczas... Swój czas poświęć więc na sprawy ważne dla rozwoju Twojegobiznesu, my zajmiemy się księgowością oraz finansami.Czytaj więcejDlaczego my?Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, co przekładasię na zdobytą wiedzę i bogate doświadczenie.Czytaj więcejJak działamy?Kompleksowo - naszym celem jest wysoka efektywność, osiągniętadzięki pracy zespołowej.Czytaj więcejOferta dla każdego!Skoncentruj się na biznesie wiedząc, że nad księgowością czuwająprofesjonaliści.Czytaj więcejBezpieczeństwoNajlepsze rozwiązania księgowe, ale również dbanie o pełnebezpieczeństwo…
  Więckowskiego 98/3 Koziny
 • A.M.G. Finanse Sp. z o.o.

  Oferowane przez A.M.G. Finanse usługi doradztwa w zarządzaniusą sumą doświadczeń zdobytych w ramach wieloletniej współpracy zlicznymi podmiotami sektora ochrony zdrowia, co sprawia, że wpołączeniu z praktyczną wiedzą naszych konsultantów idoświadczeniem pracowników, firma skutecznie pomaga rozwiązywaćproblemy organizacyjno-finansowe szpitali.Celem wprowadzania rozwiązań proponowanych przez A.M.G.Finanse jest odzyskanie płynności finansowej placówek ochronyzdrowia, usystematyzowanie i spłata ich zadłużenia, a w przyszłościosiągnięcie rentowności w zakresie działalności podstawowej.
  ul. Karolewska 1 Koziny
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Łódź